Cel pobytu

Pobyt z zabiegami medycznymi
Wybrano podkategorie: 16
?
Wybieram nocleg + usługi Turnusy, pakiety, pobyty weekendowe wraz z noclegiem
Wybieram tylko nocleg Bez dodatkowych zabiegów medycznych ?

Pakiety weekendowe

 • Wszystkie pakiety
 • Pakiety SPA & Wellness
 • Pakiety okazjonalne
 • Profilaktyczno lecznicze

TURNUSY OK. 7 DNIOWE

 • Wszystkie 7 dniowe
 • Sanatoryjne
 • Profilaktyczne
 • Specjalistyczne

TURNUSY OK. 14 DNIOWE

 • Wszystkie ok. 14 dniowe
 • Sanatoryjne
 • Profilaktyczne
 • Specjalistyczne

TURNUSY OK. 21 DNIOWE

 • Wszystkie ok. 21 dniowe
 • Sanatoryjne
 • Profilaktyczne
 • Specjalistyczne

Przyjazd

20 poniedziałek marzec 2023
Elastyczne daty:
- 0 dni +

Wyjazd

21 wtorek marzec 2023

Elastyczne daty (+/- 5 dni)

Kobiety - 0 +
Mężczyźni - 0 +
Dodaj lub edytuj opcje
Wybranych filtrów: 0
Osoby towarzyszące - 0 + ?
 • Dostawka ?
 • Super oferty ?
 • Oferty last minute ?
 • Oferty first minute ?
 • Oferty "Nie czekaj na weekend" ?
0-2 lat - 0 +
2-12 lat - 0 +

Wszystko o Lawendowym Zdroju

 • Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o Lawendowym Zdroju

  Pensjonat Medical & SPA Lawendowy Zdrój to nowy luksusowy obiekt położony w spokojnej dzielnicy jednego z najpopularniejszych polskich uzdrowisk: Buska - Zdroju. Obiekt dysponuje 30 komfortowymi, oryginalnymi pod względem designu pokojami 2, 3 i 4-osobowymi wyposażonymi m. in. w lodówkę, klimatyzację, dostęp do Internetu, telewizor i sejf. W każdym pokoju znajduje się łazienka z kabiną prysznicową lub wanną. Goście Lawendowego Zdroju mogą skorzystać z zabiegów fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, balneologii (z użyciem charakterystycznej dla Buska-Zdroju wody siarczkowej), światłolecznictwa oraz rehabilitacji. Dla osiągnięcia najlepszych efektów podczas pobytów leczniczych, w Lawendowym Zdroju stosuje się także Holistyczną Terapię Manualną oraz Dietoterapię.
 • Czym jest Holistyczna Terapia Manualna???

  Holistyczna Medycyna Manualna jest podstawą terapii w Lawendowym Zdroju popartym szeroką wiedzą z zakresu anatomii, patologii i fizjologii, które prowadzi do pobudzenia mechanizmów samoleczenia organizmu. Kluczem jest odnalezienie i przywrócenie równowagi między systemem strukturalnym (kości, stawy, mięśnie), trzewnym (narządy wewnętrzne), oraz czaszkowym ( układ nerwowy, tkanka łączna, kości czaszki, płyn mózgowo-rdzeniowy). Brak równowagi w wyżej wymienionych obszarach skutkuje generowaniem zaburzeń i dolegliwości, które rzutowane są na odległe części organizmu generując obraz kliniczny niejednokrotnie identyczny jak w sytuacji chorób organicznych diagnozowanych we wszystkich specjalizacjach medycznych (np. problem z barkiem wpływa na funkcję pęcherza moczowego). Narzędzia diagnostyczne holistycznego terapeuty manualnego/osteopaty są inne niż te stosowane w medycynie klasycznej. W rezultacie potrafimy zinterpretować powody wielu zaburzeń, które w medycynie klasycznej są określane jako choroby o nieznanym podłożu. Można więc powiedzieć, że zajmujemy się leczeniem dolegliwości pseudokardiologicznych, pseudoneurologicznych, pseudoginekologicznych, pseudostomatologicznych i pseudo+wszystkie specjalizacje medyczne.
 • Na czym polega Dietoterapia??

  Dietoterapia jest elementem leczenia w Lawendowym Zdroju podczas turnusów sanatoryjnych, specjalistycznych i nie tylko. Jest wskazówką jak zmienić styl życia na zdrowy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sposób żywienia większości ludzi jest zdeterminowany przez wieloletnie nawyki, co powoduje, że nie zawsze mamy wewnętrzną wolność wyboru tego, co wydaje się być obiektywnie dobre lub najlepsze. Poprzez zdrową kuchnię staramy się „zaszczepić” w naszych gościach chęć zmiany diety na zdrową. Nasza kuchnia oferuje zarówno posiłki wegańskie, wegetariańskie, jak również diety specjalne (zależne od rodzaju schorzenia). W naszej kuchni spotkacie Państwo dania powstałe na bazie regionalnych, ekologicznych produktów. W Lawendowym Zdroju produkujemy swoje makarony oraz chleby, które są chlubą naszej kuchni (bezglutenowy, z mąki orkiszowej). Do słodzenia używamy miodów z zaprzyjaźnionej pasieki, syropu z agawy, ksylitolu oraz cukru trzcinowego. Nasz bufet z napojami to przede wszystkim woda, sok (tłoczony na zimno, naturalnie mętny bez dodatku cukru), herbata (m. in. czarna, zielona, lipowa, pomarańczowa), także herbaty ziołowe (z kopru włoskiego, skrzypu, pokrzywy, rumianku i wiele innych). Polecamy także wyśmienitą kawę pięciu przemian z dodatkiem aromatycznych przypraw jak: kardamon, goździki, cynamon w wersji z mlekiem roślinnym lub krowim.
 • Zakres działania Lawendowego Zdroju w pigułce

  Lawendowy Zdrój to nowo powstały pensjonat medyczny, który zapadnie w pamięć wielu kuracjuszom ze względu unikalne, zaprojektowane tematycznie wnętrza jak również ze względu na holistyczne podejście do leczenia. Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem kąpieli siarkowych oraz metody leczenia z zakresu Holistycznej Medycyny Manualnej. Dysponujemy rozbudowaną strefą SPA & Wellness z kompleksem saun, jacuzzi, grotą solną oraz restauracją, która serwuje zdrowe i smaczne dania mięsne i wegetariańskie. Naszym gościom dajemy także możliwość wyboru diet specjalistycznych m.in. dieta ketogeniczna, przeciwgrzybicza oraz diety wegańska czy bezglutenowa. Zapraszamy do Lawendowego Zdroju na pobyty sanatoryjne, specjalistyczne turnusy lecznicze, warsztaty jogi, psychoterapię indywidualna i grupową oraz relaksacyjne weekendy. Jednym słowem wszystko dla ciała, umysłu i duszy.

Korzystne oferty Lawendowego Zdroju

 • Co mogę zrobić aby obniżyć cenę pobytu?

  W celu obniżenia kosztu pobytu mogą Państwo wybrać wariant pokoju wieloosobowego (3- lub 4- osobowego). Można także poczekać na ofertę Last Minute lub wybrać jeden z terminów objętych Super ofertą (proszę pamiętać, iż nie zawsze jest dostępna i obejmuje tylko wybrane terminy).
 • Zbuduj własną grupę i skorzystaj z niższej ceny

  Przy rezerwacji dla grupy powyżej 30 osób uzyskują Państwo zniżkę na pobyt lub turnus. Dlatego warto organizować się w grupy. W celu dokonania takiej rezerwacji prosimy o kontakt pod adresem: info@lawendowyzdroj.pl.
 • Zaplanuj więcej rezerwacji "tematycznie" i skorzystaj z obniżonej ceny

  Przy rezerwacji 3, 6, 9 lub 12 pobytów w ciągu roku (na dany pakiet np.: weekendowy czy sanatoryjny), mogą Państwo skorzystać z obniżonej ceny(przy założeniu, że rezerwacje będą za każdym razem na inny pokój).
 • Gdzie mogę sprawdzić aktualne promocje w Lawendowym Zdroju?

  Możliwości jest kilka, dzięki codziennemu monitorowaniu poniższych mediów, nie ominie Państwa żadna ciekawa oferta, są to:
  • Strona internetowa www.lawendowyzdroj.pl
  • Facebook
 • Czy małe dzieci śpiące z rodzicami w łóżku, mają pobyt gratis?

  Tak. Dzieci do 24 miesiąca nie płacą za pobyt jeśli śpią w łóżku z rodzicem.
 • Czy pozostałe dzieci, mają specjalne warunki cenowe?

  Dzieci w przedziale - od 2 do 12 lat - płacą 50% za wyżywienie [połowa porcji] i 100% za nocleg

Rozwiązania podstawowych problemów

 • Czy obiekt akceptuje pobyt ze zwierzętami?

  Nie ma możliwości zabierania ze sobą zwierząt do pensjonatu. Jedynie w wyjątkowych sytuacjach możemy zakwaterować gości z psami (małymi, do 30 cm wysokości). Gość dostaje wtedy konkretny, wyznaczony przez pracownika recepcji pokój, przystosowany do pobytu ze zwierzęciem. Dopłata za psa pobyt z psem wynosi 50,00 PLN/ dobę
 • Podróżujemy z dziećmi. Czy w pokoju znajduje się dodatkowe łóżko/łóżeczko niemowlęce?

  Oczywiście dysponujemy przenośnymi łóżeczkami dla dzieci, na życzenie gościa jest możliwość wstawienia takiego łóżeczka do pokoju.

Kontakt z obiektem, organizatorem

 • Z kim się kontaktować w mojej sprawie?

  Jeżeli masz kłopoty techniczne w użytkowaniu swojego panelu, bądź inne problemy natury technicznej prosimy o kontakt pod adresem: info@lawendowyzdroj.pl. W kwestiach związanych z rezerwacją pokoju, rezerwacją pobytu, rezerwacją strefy spa & wellness, rezerwacją usług i atrakcji innych niż turnusów leczniczych prosimy o kontakt z recepcją pensjonatu.
 • W czym może pomóc mi recepcja Lawendowego Zdroju?

  Pracownik recepcji oraz menadżer Lawendowego Zdroju może pomóc Państwu we wszystkich problemach jakie mogą pojawić się w obiekcie. U pracownika recepcji można zasięgnąć wszelkich informacji związanych z funkcjonowaniem hotelu (j.w.), restauracji oraz strefy Wellness&Spa. Pracownik recepcji udzieli Państwu wszelkich informacji na temat aktualnej oferty pensjonatu, aktualnych cen oraz promocji . Posiada również wiedzę na temat atrakcji turystycznych terenu, których z chęcią Państwu udzieli. Możliwe jest również zamówienie na recepcji budzenia.
 • W czym może pomóc mi organizator turnusu lub innej atrakcji w Lawendowym Zdroju?

  Organizator turnusu może pomóc Państwu w wyborze oraz organizacji turnusu , a także dodatkowych atrakcji.

Kontakt

48 41 241 22 10
48 530 138 148
info@lawendowyzdroj.pl
ul. Korczyńska 25
Busko Zdrój - Zbludowice
Polska

Zamów rozmowę

Porozmawiaj z recepcją on-line
Jesteśmy dostępni dla Ciebie
codziennie przez 24 godziny!

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami!

Zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu informacyjnego, dzięki któremu żadna nasza nowość w ofercie oraz promocja Cię nie ominie.
Lawendowy Zdrój to nowo powstały pensjonat medyczny, który zapadnie w pamięć wielu kuracjuszom ze względu na unikalnie zaprojektowane tematyczne wnętrza. Specjalizujemy się w holistycznym podejściu do leczenia. Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem kąpieli siarkowych oraz metody leczenie z zakresu Holistycznej Medycyny Manualnej. Dysponujemy rozbudowaną strefą SPA & Wellness z kompleksem saun, jacuzzi, grotą solną oraz restauracją, która serwuje zdrowe i smaczne dania mięsne i wegetariańskie. Zapraszamy do Lawendowego Zdroju na turnusy sanatoryjne, specjalistyczne turnusy lecznicze, warsztaty jogi, psychoterapię indywidualna i grupową, a także relaksacyjne weekendy. Jednym słowem wszystko dla ciała, umysłu i duszy. Z troski o urodę i ciało, w Lawendowym Zdroju powstało kompleksowe centrum SPA & Wellness. Oferujemy lecznicze i relaksacyjne masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. W tym miejscu nasi goście w atmosferze spokoju i relaksu mogą również skorzystać z jacuzzi, kompleksu saun oraz groty solnej.

Rekomendowani Partnerzy Sanatorium i Hotelu **** Lawendowy ZdrójProjekt "Centrum holistycznej turystyki medycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 i budżet państwa
...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...