Cel pobytu

Pobyt z zabiegami medycznymi
Wybrano podkategorie: 16
?
Wybieram nocleg + usługi Turnusy, pakiety, pobyty weekendowe wraz z noclegiem
Wybieram tylko nocleg Bez dodatkowych zabiegów medycznych ?

Pakiety weekendowe

 • Wszystkie pakiety
 • Pakiety SPA & Wellness
 • Pakiety okazjonalne
 • Profilaktyczno lecznicze

TURNUSY OK. 7 DNIOWE

 • Wszystkie 7 dniowe
 • Sanatoryjne
 • Profilaktyczne
 • Specjalistyczne

TURNUSY OK. 14 DNIOWE

 • Wszystkie ok. 14 dniowe
 • Sanatoryjne
 • Profilaktyczne
 • Specjalistyczne

TURNUSY OK. 21 DNIOWE

 • Wszystkie ok. 21 dniowe
 • Sanatoryjne
 • Profilaktyczne
 • Specjalistyczne
Oferta promowana

Turnus sanatoryjny z dietą oczyszczającą

18-25 Marzec 2018
Turnus sanatoryjny oczyszczający skierowany jest do osób, które chcą oczyścić organizm z cięższego zimowego jedzenia, przywrócić równowagę kwasowo- zasadową, poruszyć zimowe zastoje, przyśpieszyć metabolizm, uruchomić zasoby systemu immunologicznego, a przede wszystkim zadbać o swoje zdrowie, ładny wygląd i dobre samopoczucie. Turnus łączy różne metody leczenia: dietoterapię, metody fizykalne (bazujące w głównej mierze na uzdrawiającej mocy wody siarczkowej) oraz ćwiczenia. W jego programie przewidziano także odprężające i relaksujące masaże klasyczne. Pobyt sanatoryjny to świetna forma profilaktyki, jak i dobry sposób na poprawienie stanu swojego zdrowia.
Cena od 204 PLN / 1 osoba / 1 noc

Przyjazd

26 poniedziałek luty 2018
Elastyczne daty:
- 0 dni +

Wyjazd

27 wtorek luty 2018

Elastyczne daty (+/- 5 dni)

Kobiety - 0 +
Mężczyźni - 0 +
Dodaj lub edytuj opcje
Wybranych filtrów: 0
Osoby towarzyszące - 0 + ?
 • Dostawka ?
 • Super oferty ?
 • Oferty last minute ?
 • Oferty first minute ?
 • Oferty "Nie czekaj na weekend" ?
0-2 lat - 0 +
2-12 lat - 0 +

Warto przeczytać

U wód Buska Zdroju

Busko Zdrój to samo zdrowie

Busko-Zdrój, jak przystało na górską miejscowość, położoną między Górami Świętokrzyskim, a Wyżyną Krakowsko-Częstochowską, posiada wody o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych. Jak skrzętnie zbadali geolodzy, tutejsze wody mineralne zaczęły się tworzyć około pół miliarda lat temu, wzbogacane przez znaczne ilości soli mineralnych oraz siarki. Ponieważ są to tereny otoczone z każdej strony wyżynami i górami, wody nie tracą swoich leczniczych składników, dodatkowo mieszając się z sobą. Wody siarczkowe łączą się z podchodzącymi ku górze solankami, w rezultacie otrzymujemy swoistą mieszankę siarczano-słoną. Ponadto mamy tutaj wody jodkowo-bromkowe, pochodzące z głębin, pozostałości po prastarych morzach sprzed milionów lat. Te wszystkie właściwości legły u podstaw utworzenia Lawendowego Zdroju w Busku-Zdroju. Co konkretnie można tu wyleczyć? Tak naprawdę niemal każdą dolegliwość, najpopularniejsze jednak są choroby układu krążenia, układu nerwowego, problemy z obrzękami, funkcjonowaniem stawów i wiele innych. Należy także zaznaczyć, że z tutejszych krystalicznie czystych wód produkowana jest woda mineralna Buskowianka Zdrój, uważana powszechnie za jedną z najzdrowszych w Polsce.

Królowie i kąpiele siarkowe

Właściwości lecznicze wód Buska Zdroju doceniano od zarania dziejów. W XIV wieku kąpieli w tutejszych solankach zażywała królowa Jadwiga, odwiedzająca z chęcią te tereny. Kąpiele kontynuował następnie Władysław Jagiełło, dając wyraz swojemu zaufaniu do bogactw naturalnych Polski. Po utworzeniu uzdrowiska w XIX wieku właściwości lecznicze tutejszych wód docenili inni. Należał do nich Feliks Rzewuski, ich pierwszy eksplorator. Jeśli ktoś ma ochotę przekonać się na własnej skórze, jak dobroczynny wpływ na nasze zdrowie mają tutejsze wody, Busko-Zdrój zaprasza!

Nocleg w Pensjonacie Lawendowy Zdrój

Zapraszamy do naszego pensjonatu, który umożliwi Państwu skorzystanie z leczniczych właściwości naturalnych buskich wód. 31 przestronnych sypialni umili Państwo leczniczy pobyt w naszym ośrodku.

Kontakt

48 41 241 22 10
48 530 138 148
info@lawendowyzdroj.pl
ul. Korczyńska 25
Busko Zdrój - Zbludowice
Polska

Zamów rozmowę

Porozmawiaj z recepcją on-line
Jesteśmy dostępni dla Ciebie
codziennie przez 24 godziny!

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami!

Zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu informacyjnego, dzięki któremu żadna nasza nowość w ofercie oraz promocja Cię nie ominie.
Lawendowy Zdrój to nowo powstały pensjonat medyczny, który zapadnie w pamięć wielu kuracjuszom ze względu na unikalnie zaprojektowane tematyczne wnętrza. Specjalizujemy się w holistycznym podejściu do leczenia. Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem kąpieli siarkowych oraz metody leczenie z zakresu Holistycznej Medycyny Manualnej. Dysponujemy rozbudowaną strefą SPA & Wellness z kompleksem saun, jacuzzi, grotą solną oraz restauracją, która serwuje zdrowe i smaczne dania mięsne i wegetariańskie. Zapraszamy do Lawendowego Zdroju na turnusy sanatoryjne, specjalistyczne turnusy lecznicze, warsztaty jogi, psychoterapię indywidualna i grupową, a także relaksacyjne weekendy. Jednym słowem wszystko dla ciała, umysłu i duszy. Z troski o urodę i ciało, w Lawendowym Zdroju powstało kompleksowe centrum SPA & Wellness. Oferujemy lecznicze i relaksacyjne masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. W tym miejscu nasi goście w atmosferze spokoju i relaksu mogą również skorzystać z jacuzzi, kompleksu saun oraz groty solnej.

Rekomendowani Partnerzy Sanatorium i Hotelu **** Lawendowy Zdrój