Cel pobytu

Pobyt z zabiegami medycznymi
Wybrano podkategorie: 16
?
Wybieram nocleg + usługi Turnusy, pakiety, pobyty weekendowe wraz z noclegiem
Wybieram tylko nocleg Bez dodatkowych zabiegów medycznych ?

Pakiety weekendowe

 • Wszystkie pakiety
 • Pakiety SPA & Wellness
 • Pakiety okazjonalne
 • Profilaktyczno lecznicze

TURNUSY OK. 7 DNIOWE

 • Wszystkie 7 dniowe
 • Sanatoryjne
 • Profilaktyczne
 • Specjalistyczne

TURNUSY OK. 14 DNIOWE

 • Wszystkie ok. 14 dniowe
 • Sanatoryjne
 • Profilaktyczne
 • Specjalistyczne

TURNUSY OK. 21 DNIOWE

 • Wszystkie ok. 21 dniowe
 • Sanatoryjne
 • Profilaktyczne
 • Specjalistyczne

Przyjazd

29 niedziela styczeń 2023
Elastyczne daty:
- 0 dni +

Wyjazd

30 poniedziałek styczeń 2023

Elastyczne daty (+/- 5 dni)

Kobiety - 0 +
Mężczyźni - 0 +
Dodaj lub edytuj opcje
Wybranych filtrów: 0
Osoby towarzyszące - 0 + ?
 • Dostawka ?
 • Super oferty ?
 • Oferty last minute ?
 • Oferty first minute ?
 • Oferty "Nie czekaj na weekend" ?
0-2 lat - 0 +
2-12 lat - 0 +

Warto przeczytać

Pielęgnacja ciała w Busku Zdrój

Zadbaj o ciało w SPA w Busku

Każdy pragnie mieć zdrowe, silne i zadbane ciało. Nie da się zahamować procesu starzenia , ale warto chociaż raz na jakiś czas rozpieszczać swoje ciało, korzystając z zabiegów pielęgnacyjnych. Poczuć się dobrze w swojej skórze bez względu na metrykę. Oferta zabiegów dla ciała Lawendowego SPA została tak skomponowana, aby odpowiadać potrzebom zarówno rodzaju skóry, jak i oczekiwaniom kuracjuszy. Wśród proponowanych zabiegów znajdą Państwo klasyczne i nowoczesne, niekonwencjonalne techniki pielęgnacyjne.

Pielęgnacyjny zabieg na ciało lekarstwem na wszystko

Specjalnie opracowane receptury, doskonała jakość kosmetyków, profesjonalny dobór i wykonanie jest gwarancja niezapomnianych doznań, odprężenia i pozbycia się problemów naszejskóry. Zmiany dotykające skórę ciała spowodowane wiekiem, stylem zycia i odżywiania, skłonnościami genetycznymi, przebytymi chorobami mozna łatwo iszybko usunąć bądź zniwelować technikami i doświadczeniem dzisiejszej dziedziny kosmetycznej. W ośrodku Lawendowy Zdrój priorytetem doboru wszystkich zabiegów jest holistyczne podejście do problemów i zchorzeń naszych gości, dzięki temu mają Państwo gwarancję najlepszego doboru zabiegu koncentrującego się na każdej skórze indywidualnie. Oferowana szeroka gama produktów i zabiegów pozwala na zadowolenie każdego kto nas odwiedzi i odda sie w nasze ręce. 

Recepta na gładką skórę - peeling

Peeling ciała to zabieg kosmetyczny, który skutecznie złuszcza martwy naskórek i zanieczyszczenia skóry. Dzięki niemu skóra szybciej się regeneruje, jest gładka w dotyku i rozjaśniona. Peeling głęboko oczyszcza skórę, dzięki czemu jest ona bardziej podatna na wnikanie odżywczych składników zawartych w kremach i balsamach. Zabieg ten pobudza mikrokrążenie, co wpływa również na zmniejszenie cellulitu.

Busko Zdrój SPA - zabieg antycellulitowy

Cellulit to efekt nierównomiernego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej. W walce z tzw. pomarańczową skórką ważna jest odpowiednia dieta, aktywność fizyczna oraz profesjonalne zabiegi antycellulitowe. Lawendowe SPA z myślą o Paniach walczących z tą nieestetyczną przypadłością oferuje efektywny zabieg wspomagający odprowadzanie limfy i wody z tkanek oraz ujędrniający skórę. W trosce o zwiększenie zadowolenia i satysfakcji naszych Gości nieustannie poszerzamy wachlarz dostępnych usług kosmetycznych. Zapraszamy do śledzenia naszego kosmetycznego menu.

 

Kontakt

48 41 241 22 10
48 530 138 148
info@lawendowyzdroj.pl
ul. Korczyńska 25
Busko Zdrój - Zbludowice
Polska

Zamów rozmowę

Porozmawiaj z recepcją on-line
Jesteśmy dostępni dla Ciebie
codziennie przez 24 godziny!

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami!

Zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu informacyjnego, dzięki któremu żadna nasza nowość w ofercie oraz promocja Cię nie ominie.
Lawendowy Zdrój to nowo powstały pensjonat medyczny, który zapadnie w pamięć wielu kuracjuszom ze względu na unikalnie zaprojektowane tematyczne wnętrza. Specjalizujemy się w holistycznym podejściu do leczenia. Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem kąpieli siarkowych oraz metody leczenie z zakresu Holistycznej Medycyny Manualnej. Dysponujemy rozbudowaną strefą SPA & Wellness z kompleksem saun, jacuzzi, grotą solną oraz restauracją, która serwuje zdrowe i smaczne dania mięsne i wegetariańskie. Zapraszamy do Lawendowego Zdroju na turnusy sanatoryjne, specjalistyczne turnusy lecznicze, warsztaty jogi, psychoterapię indywidualna i grupową, a także relaksacyjne weekendy. Jednym słowem wszystko dla ciała, umysłu i duszy. Z troski o urodę i ciało, w Lawendowym Zdroju powstało kompleksowe centrum SPA & Wellness. Oferujemy lecznicze i relaksacyjne masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. W tym miejscu nasi goście w atmosferze spokoju i relaksu mogą również skorzystać z jacuzzi, kompleksu saun oraz groty solnej.

Rekomendowani Partnerzy Sanatorium i Hotelu **** Lawendowy ZdrójProjekt "Centrum holistycznej turystyki medycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 i budżet państwa
...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...